dzoFKpKQ Film, Ostalo
Lokacija: -
Mjesto / Grad: Art kino, projekcije filmova u listopadu
Datum: 01.10.2020 - 31.10.2020
Vrijeme: -

1.10. Kako biti dobra supruga (La bonne épouse), Francuska komedija / drama u 20 sati.

2.10.  Mater, hrvatska drama u 20 sati./Autokino M*A*S*H*, SAD komedija / drama / ratni – Trsat, Kinotenk u 20 sati.

3.10. Pinokio (Pinocchio), drama / fantastični – podnaslovi na hrvatskom jeziku u 17 sati. / „12“ Bog postoji, njeno ime je Petrunija (Gospod postoi, imeto i’ e Petrunija), drama u 20 sati.

4.10. Pinokio u 17 sati/Kako biti dobra supruga u 20 sati.

5.10. Mater u 20 sati.

6.10. Mračne priče (Favolacce),Italija / Švicarska, drama u 20 sati.

7. i 8.10. Bog postoji, njeno ime je Petrunija u 18 sati/Mračne priče u 20 sati.

9.10. Animafest-Mađarska suvremena ženska animacija
Limbo-Limbo Travel (režija: Zsuzsanna Kreif, Borbála Zétényi) / Ljubav (Love, r: Réka Bucsi) / Vulkanski otok (Vulkánsziget, r: Anna Kata Lovrity) / Zvuk lizanja (A nyalintás nesze, r: Nadja Andrasev) / Sirene (Szirének, r: Júlia Tudisco) / Entropija (Entrópia, r: Flóra Anna Buda) / G. Mare (Lidérc úr, r: Luca Tóth) u 20 sati.

9.10. Cabaret, SAD drama / mjuzikl – Trsat, Kinotenk u 20 sati.

10.10. Mulan, akcija / avantura / drama u 17 sati/Retrospektiva Yoriko Mizushiri: Igra bokova (Shiri Play) / Šetnja u visokim petama (Kappo) / Boje (Enyogu) / Sushi / Kuchiroro: More (kuchiroro – Umi) / Futon / Snježna koliba (Kamakura) / Veo (Maku) / Shuta Hasunuma: Teleportacija (Shuta Hasunuma: Teleport) / Arhitektura zvuka -strujanje zraka- (Audio Architecture -airflow-) / Takao Kisugi: [UTA TECHNE] Moja luksuzna noć (Takao Kisugi: [UTA TECHNE] My Luxury Night)

11.10. Pinokio u 17 sati/Best of Animafest – Najbolje od Animafesta 2020. u 20 sati.

12.10. Pobune -Riots: Trinaesti (13th), SAD dokumentarni – ulaz slobodan. Nakon filma razgovor na temu Black Lives Matter.

13.10. Mračne priče u 18 sati/Pobune-Riots,Mržnja (La haine),  Francuska krimić / drama u 20 sati.

14.10. Mračne priče u 18 sati/ Pobune-Riots
Učini pravu stvar (Do the Right Thing), SAD,komedija / drama u 20 sati.

15.10. Mare,  Švicarska / Hrvatska, drama u 20 sati/Razgovor: Socijalna reprodukcija: feministički aspekti filma Mare/ sudjeluju: glumica Marija Škaričić, koproducentica Tena Gojić i redateljica Andrea Štaka / razgovor moderira Jelena Androić u 21.30 sati.

16.10. Mare, film u 20 sati/Autokino, Veliki diktator (The Great Dictator), SAD,komedija / ratni – Trsat, Kinotenk u 20 sati.

17. i 18. 10. Pinokio, igrani film u 17 sati/ Mare, drama u 20 sati.

19.10. Berlinale Special, Suvremeni njemački film: Dom i užas / Heimat und Horror/Berlin Alexanderplatz, drama,  u 19 sati. Ulaz slobodan.

20.10.Berlinale Special 202o, Sat njemačkog (Deutschstunde), njem. drama u 18 sati/Lekcije iz perzijskog (Persian Lessons), drama u 20.30 sati.

21.10. Berlinale Special 2020, Izgovorena riječ vrijedi (Es gilt das gesprochene Wort),drama / romantični u 18 sati/Egzil (Exil),drama u 20.30 sati.

22.10. Berlinale Special 2020, Moja mala sestra (Schwesterlein), drama u 18 sati/ Mare, film u 20 sati.

23.10. Tjedan češkog filma Vlasnici (Vlastníci),  Češka, drama / komedija u 20 sati.

24.10. Pinokio, film u 17 sati/ Tjedan češkog filma, Starci (Staříci), drama / film ceste u 20 sati.

25.10. Mulan, film u 17 sati/Tjedan češkog filma, Žene u trku (Ženy v běhu), komedija u 20 sati.

26.10.Tjedan češkog filma, Obojeni ptić (Nabarvené ptáče), drama u 20 sati.

27.10. Tjedan češkog filma / In Memoriam: Jiří Menzel, Striženo – košeno (Postřižiny), komedija u 20 sati.

28.10. Mare u 20 sati.

29.10. Kultno kino: Rocky, drama / sportski u 20 sati.

30.10. Mračne priče u 18 sati/Mare u 20 sati.

31.10. Pinokio u 17 sati/Mare u 20 sati.